Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Boraszyce Wielkie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 099 000 zł220 m² 4 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny idealny na wesela I inne imprezy okolicznościowe Krzeczyn Wielki - okolice Lubina Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik   Na sprzedaż prosperujący lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Tuwima

USTRONIE,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

12 000 zł16 m² 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolnostojący pawilon handlowo-usługowy, zlokalizowany przy ul. Tuwima w Lubinie. Lokal o powierzchni 16m2. Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana zlokalizowana na dużym osiedlu w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Chopina

Wołów(Boraszyce Wielkie + 15 km)

730 000 zł2 021 m² 361,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek z magazynem i dużym parkingiem przy Rynku. Nieruchomość obejmuje działkę o łącznej powierzchni 2731 m zabudowanej budynkami: bud. biurowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Wąsosz

Wąsosz(Boraszyce Wielkie + 16 km)

269 000 zł269 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 269 m , zlokalizowany przy głównej drodze krajowej w Wąsoszu, to doskonała propozycja dla inwestorów poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Centrum,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

950 000 zł516 m² 1 841,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal w Lubinie - pow. 447 m Cena 950 tys Do sprzedaży przestronny lokal użytkowy z podjazdem dla inwalidów , nadający się na gabinety lekarskie, szkołę, przedszkole, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Przylesie,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

650 000 zł202,50 m² 3 209,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow. 202 m2 na ul. Pawiej - Lubin. Nieruchomość wolnostojąca, położona na działce o pow. 2,9 ara i składająca się z 3 poziomów : - piwnicy w której znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Centrum,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

165 000 zł59,88 m² 2 755,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość. Oferta na wyłączność biura. Nieruchomość o pow.59,88 m2 mieści się w przyziemiu budynku w samym centrum Lubina.Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Bagno

Bagno(Boraszyce Wielkie + 24 km)

250 000 zł188 m² 1 329,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek położony w miejscowości Bagno - gmina Oborniki Śląskie opis: nieruchomość do własnej aranżacji o powierzchni 188 m2, położona w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Zwycięstwa,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

4 500 000 zł1 561,77 m² 2 881,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycja: budynek Biurowy 1561 m w Centrum Lubina Al. Niepodległości 29 domplus nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub najmu nieruchomości komercyjnej o strategicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Stary Lubin,Lubin(Boraszyce Wielkie + 25 km)

377 000 zł44,95 m² 8 387,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o pow. 44,95 m 2 w Lubinie. Nieruchomość składa się z sali obsługi, pomieszczenia biurowego z dużą szafą w zabudowie, umeblowanego pomieszczenia socjalnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Boraszyce Wielkie

Boraszyce Wielkie,dolnośląskie

330 000 zł150 m² 2 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek usługowo-mieszkalny wraz ze stacją lpg bezpośrednio przy trasie Lubin - Rawicz. Na parterze budynku na chwilę obecną prowadzona jest działalność gastronomiczna natomiast na piętrze znajduje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij